NAŠE MÍSTNÍ KOMPETENCE

Made in Česká republika

Naše laboratoř a výrobní závod umístěné v areálu cementárny Lafarge Holcim v severočeských Čížkovicích nám umožňuje lépe chápat specifické potřeby a odpovídat na ně.Jako dceřiná společnost jsme podporováni mezinárodním výzkumným a vývojovým centrem se sídlem ve Francii.

Dokonalá znalost od laboratoře…

Laboratoř stavebních materiálů

Disponujeme laboratoří stavebních materiálů ke zkouškám surovin i výsledných materiálů. Široké přístrojové vybavení umožňuje provádět zkoušky vedoucí k nejlepším recepturám založeným na surovinách zákazníků (technická podpora jako odpověď na poptávku) nebo jako náš vlastní vývoj.

Dohled

Všechny vstupní suroviny a finální výrobky jsou kontrolovány v naší laboratoři.


… přímo až k zákazníkům

Technický dohled

Kompetentní pracovníci CHRYSO jsou přítomni přímo na stavbách nebo ve výrobnách, aby spolupracovali se zákazníky na provádění jejich činností.Naši zástupci fungují jako poradci proškolení z portfolia našich řešení, obchodně-techničtí pracovníci jsou podle potřeby podporováni technickým týmem při řešení komplikovaných úkolů.

Logistika

Dodáváme naše řešení v oblasti betonu i cementu  nejen po celém území České republiky, ale i při exportu do okolních zemí v balení, které vyhovuje potřebám zákazníků.

Řidiči jsou proškoleni jak v našem výrobním programu, tak i v otázkách bezpečnosti a zajišťují tak  stabilní a bezpečnou dopravu našich výrobků až na místo určení.